У Путіна засудили закриття телеканалів в Україні

У Путіна засудили закриття телеканалів в Україні
15

У Кремлі засудили закриття трьох телеканалів "112 Україна", NewsOne, ZIK в Україні, і заявили, що це не відповідає міжнародним нормам.

Про це сказав прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає "ДС" з посиланням на "РИА Новости".

За його словами, обмеження або заборона діяльності ТБ не відповідає міжнародним нормам. Пєсков закликав міжнародні організації звернути увагу на це. "Ми можемо тільки засудити в даному випадку ці дії української влади", — заявив Пєсков.

"Ми можемо тільки засудити в даному випадку ці дії української влади", — цитує російський РБК заяву Пєскова.

Як писала "ДС", 2 лютого президент Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію рішення РНБО, яке на 5 років заборонило діяльність телеканалів, пов'язаних з Віктором Медведчуком — "112 Україна", Newsone і ZIK. Крім телеканалів, під санкції потрапив нардеп Тарас Козак, який є їхнім формальним кінцевим бенефіціаром. З 19 членів Ради національної безпеки і оборони 17 проголосували "за", один утримався, один знаходиться у відрядженні. За інформацією ЗМІ, утримався від голосування спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Автор
Петр Олещук – политолог, доцент Киевского национального университета имени Тараса Шевченко. В КНУ же Петр Олещук получил и высшее образование в сфере политологии. Сам политолог родом из Припяти.
Популярность в сети Петр Олещук приобрел благодаря своим авторским материалам, по большей части посвященным войне против России на Донбассе, и внутренней политике Украины.

Коментувати