Українка Світоліна обіграла росіянку Потапову в турнірі WTA

13

Одягнена в жовто-блакитні кольори України Еліна Світоліна перемогла росіянку Анастасію Потапову з рахунком 6-2, 6-1 у першому раунді Monterrey Open, вирішивши, що може зробити більше для своєї країни, зігравши, ніж бойкотувати матч.

Керівні органи тенісу у вівторок опублікували заяву, в якій підтверджують, що російським і білоруським гравцям все одно буде дозволено змагатися на найвищому рівні, але без національних прапорів.

Раніше Світоліна заявила, що не буде грати проти Потапової в Мексиці або проти будь-яких російських чи білоруських суперників, доки Міжнародна тенісна федерація та чоловічі та жіночі тенісні тури не заборонять учасникам цих країн використовувати будь-які національні символи, прапори чи гімни.

«Сьогодні для мене був дуже особливий матч, — розповіла 27-річна Світоліна. — У мене дуже сумний настрій, але я щаслива, що граю тут у теніс. Я була зосереджена. Я була на місці для своєї країни»

Світоліна є дворазовою півфіналісткою турнірів Великого шолома з 16 титулами на рівні туру в одиночному розряді, яка займає 3-е місце, а наразі 15-е.

«Усі призові кошти, які я збираюся заробити, підуть на українську армію», – сказала Світоліна, яка виграла цей турнір у 2020 році. У Monterrey Open є призовий фонд у $31 тисячу для чемпіона.

Світоліна, яка зірвала подачу в першій і третій партіях на шляху до односторонньої перемоги над Потаповою за 64 хвилини, зіграє з Вікторією Томовою у другому раунді.

 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини.
Долучайтеся до нашого Telegram-каналу!

Коментувати