Ізраїль готується надати громадянство 100 тисячам українців

13

Ультраправий міністр внутрішніх справ Айєлет Шакед заявила, що Ізраїль готується «негайно» прийняти 100 тисяч українських іммігрантів, які втікають від російської війни у ​​своїй країні, повідомляють місцеві ЗМІ.

Як повідомляє Times of Israel, Шакед і міністр закордонних справ Яїр Лапід висувають нову політику щодо надання дозволу на проживання і роботу на рік українцям, які втекли від війни.

У п'ятницю Шакед заявив, що 1555 українців прибули до Ізраїлю після початку вторгнення Росії, 150 з яких «за законом про повернення мають право на отримання громадянства Ізраїлю». Ізраїль дозволяє євреям «повертатися» до країни зі своїх домівок у будь-якій точці світу, але продовжує відмовляти палестинським біженцям у їх законному праві повернутися на окуповану батьківщину.

«Ми готуємося прийняти та негайно надати громадянство приблизно 100 тисячам осіб», – сказав Шакед, за словами якого ізраїльське громадянство зосереджено на єврейських біженцях. Але ми демонструємо гнучкість і готовність допомагати українським громадянам загалом.

Шейкед передбачив у четвер, що величезна кількість єврейських біженців, які рятуються від війни в Україні, можуть мігрувати до Ізраїлю. «Ми думаємо, що з Росії, України та колишніх радянських держав прибудуть десятки тисяч, якщо не сотні тисяч іммігрантів», – сказала вона під час конференції з місцевими чиновниками в Голанській регіональній раді.

 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини.
Долучайтеся до нашого Telegram-каналу!

Коментувати